top of page
About: About

ABOUT ME
 

Jmenuji se Joelle. Od mých 16 let spolupracuji se svými sestrami a učím se tomu, jak správně používat své dary.

 

Všimla jsem si toho, že se dokážu napojit na své vyšší vědomí a mými vhledy dokážu pomoci člověku s životní situací. Už jsem mnoha lidem pomohla a vím, že mohu pomoct i tobě.

 

Mým průvodcem je vědomá žena, která mi otevřela mé schopnosti. V průběhu každého nového dne vnímám jak se rozvíjím 

a celkově se mi mění život. 

 

Za poslední měsíce jsem opravdu udělala velké pokroky. Zaměřuji se více na sebe, dělám kroky v životě, které mi pomáhají najít cestu za lepším Já.

Chci vám na svém webu sdílet moje dary,

které vám mohou pomoci ke splnění snů,

lepším vztahům a k nalezení sami sebe. 

IMG_8789.jpg

R E C E N Z E ♡

Joell je mladá velmi perspektivní dáma, kterou jsem poznala přes její maminku a její stejně perspektivní sestru. Umí se velmi dobře nacítit. Je to velký dar. S Joell se mi velmi dobře pracovalo až neuvěřitelné jak vlastně jednoduché věci můžou být. Velmi se mi ulevilo a věci v mém osobním životě se posunuly. Někdy nám brání naše vlastní ego přijmout, že někdo mnohem mladší, tzv."nezkušený" životem nám může pomoci, ale právě v této době vnímám, že právě ti co jsou tady na Zemi déle jsou spíše drženi a blokováni těmi starými návyky, přesvědčeními, programy mnohem více než ti tzv. "mladší jedinci". Právě ti nám mohou o to více pomocí a ukázat, jak je to jednoduché se zbavit těchto starých programů a skutečně žít v pravdě a lásce. 

V životě člověka je důležité především zdraví, štěstí, láska, nicméně aby člověk v moderním civilozovaném světě mohl žít důstojný život, tak jsou potřeba finance. Nikdy mi nedělalo problém pilně pracovat a to oceňovali i moji nadřízení, i když jsem neměl takové výsledky, jaké by si představovali. Mohl jsem si říkat  různé afirmace vytvářet vizualizace či pouštět motivační nahrávky, ale jak kdybych měl ,,zataženou brzdu'' a ne a ne se rozjet a mít lepší výsledky. Osud tomu chtěl, že jsem se na IG propojil s Joelle, která mi pomohla odstranit bloky co se týče peněz... přiznám se, že nevím co přesně se mnou udělala. Ale od té doby, jak kdyby se přetrhla hráz a spustila se vlna hojnosti. I v době letních prázdnin, kdy bývá tzv. okurková sezona, má příjmy, o kterých se mi mohlo ještě nedávno zdát. Jsou věci mezi nebem a zemí, kterým člověk moc nerozumí a nechápe jak mohou fungovat... to mnohdy ani nemusí, stačí jen uvěřit, že je to možné.

Děkuji 

bottom of page